World Grand Prix » Novinky » Brno se těší na ženskou volejbalovou World Grand Prix

Brno se těší na ženskou volejbalovou World Grand Prix

 

pátek, 1. srpna 2014

foto (4 of 25)

První srpnové dny se v brněnské hale Vodova uskuteční tři zápasy v rámci světové volejbalové soutěže World Grand Prix žen. Jedná se o největší turnaj této soutěže v historii, kterého se zúčastní 28 národních týmů. Česká republika bude hostit Alžírsko, Mexiko a Kazachstán.

Moravskou metropoli v rámci propagace navštívil i promo tým Českého volejbalového svazu, který v ulicích Brna bavili lidi volejbalem a pořádal soutěže o volné vstupenky.

Na Náměstí Svobody se poblíž brněnské kamenné chlouby, moderního orloje ve tvaru projektilu, k promo týmu přidali první soutěžící. A jako na zavolanou se na náměstí zcela náhodou objevil celý juniorský tým české volejbalové reprezentace mužů. Volejbalisté si velmi rádi s hosteskami zahráli minizápas přes postavenou síť, čímž na sebe strhli pozornost a napomohli tak k propagaci World Grand Prix.

Historickým centrem se promo tým přesunul na Moravské a Malinovského náměstí, kde uspořádal soutěže pro kolemjdoucí o volné vstupenky na ženská volejbalová utkání. Aktivně se zapojovali nejen dospělí, ale i děti. Díky této kampani se podařilo oslovit i řidiče trolejbusů, policisty, výletníky na lodích na vodní nádrži Brno a spoustu Brňanů v centru města.

„Brňané se opravdu ochotně a aktivně zapojovali do soutěží a určitě přijdou na víkendové zápasy podpořit naše hráčky,“ pochvaluje si vyvedenou propagační akci produkční Tomáš Jarolím.

V pátek 1. srpna vyzvou Češky Alžírsko, zápas začne v 19 hodin. V sobotu se utkají naše volejbalistky s Mexikem od 16 hodin a v neděli pak s Kazachstánem od 17:30. Přijďte podpořit české volejbalistky do haly Vodova i vy, bude jistě na co se dívat!

Lístky můžete zakoupit v předprodeji sítě Ticketstream.

Fotogalerii naleznete zde!

Napsala Jana Beránková

 

Zápasy

Final Four World Grand Prix - rozlosování:

Sobota 29.7.2017

1. semifinále: Jižní Korea – Německo 3:2
2. semifinále: Česká republika - Polsko 1:3

Neděle 30.7.2017

O 3.místo: Česká republika - Německo 1:3
Finále: Jižní Korea - Polsko 0:3

Konečné pořadí:

1. Polsko - postup do WGP I

2. Jižní Korea

3. Německo

4. Česká republika

 

World Grand Prix na instagramu

 


 

GENERÁLNÍ PARTNER:

PARTNEŘI: