World Grand Prix » Novinky » Nominace žen na World Grand Prix se zúžila na 17 hráček

Nominace žen na World Grand Prix se zúžila na 17 hráček

 

pondělí, 23. května 2016

mix_ženy2

Trenéři české volejbalové reprezentace žen zúžili nominaci na World Grand Prix na 17 hráček. Kvůli zranění lokte ji musela opustit nahrávačka Kateřina Valková a zdravotní důvody jsou příčinou i odchodu blokařky Ivony Svobodníkové. „Katka s námi trénovala v Jablonci od samého začátku a byla na velmi dobré cestě, takže mě moc mrzí, že jí zranění momentálně nedovolí pokračovat dál," řekl hlavní kouč Alexander Waibl.

Ivona Svobodníková se k reprezentaci připojila až deset dní po začátku přípravy v Jablonci nad Nisou, už v té době ale nebyla ve stoprocentní kondici. „V týdnu před přípravnými utkáními v Polsku se ukázalo, že kvůli zranění nemůže pomoci týmu naplno," zdůvodnil její odchod kouč Alexander Waibl. „Oběma hráčkám přeji co nejrychlejší uzdravení," dodal.

K reprezentaci se těsně před odjezdem do Polska naopak připojila nahrávačka Monika Šmídová a se svými spoluhráčkami i odcestovala k přípravným utkáním. V Jablonci nad Nisou tak chybí už jen univerzálka Soňa Mikysková, která je dočasně omluvena.

Barbora Mertová, Michal Mezera

 

Zápasy

10. 6.

Bulharsko - Dominikánská republika

Česká republika - Kanada

11. 6.

Dominikánská republika - Kanada

Bulharsko - Česká republika

12. 6.

Kanada - Bulharsko

Česká republika - Dominikánská republika

 

World Grand Prix na instagramu

 


 

PARTNERS