World Grand Prix » Novinky » Úvodní duel World Grand Prix českým volejbalistkám nevyšel

Úvodní duel World Grand Prix českým volejbalistkám nevyšel

 

pátek, 3. června 2016

repre_zeny

Českým volebalovým reprezentantkám úvod World Grand Prix v Polsku nevyšel, proti Portoriku prohrály 1:3 na sety (21, -20,-21,-19). Zápas přitom začal pro Českou republiku slibně, hned úvodní sadu naše volejbalistky vyhrály poměrem 25:21. Následující tři dějství už ale ovládl portorický tým a Češky v každém z nich své soupeřky marně dotahovaly.

„Gratuluji Portoriku k výhře, dnes hrálo velmi dobře," uvedl po utkání kouč českého týmu Alexander Waibl. „Naše družstvo předvedlo řadu pěkných akcí, ale měli jsme určité problémy s kontrolou míče v jednoduchých situacích, díky čemuž jsme nedokázali zápas dovést do vítězného konce," dodal.

„Utkání mohlo být plně v naší režii nebýt malých, ale důležitých chyb z nepozornosti," zhodnotila úvodní duel česká kapitánka Tereza Rossi. „Potenciál družstva byl opět v některých momentech hodně vidět. Do příštích zápasů musíme zvýšit agresivitu a přesvědčení o vlastních schopnostech," dodala.

Další utkání si český tým zahraje v sobotu 4.6. ve 20:10, na hřiště se tentokrát postaví proti domácímu výběru z Polska.

Barbora Mertová

Foto: CEV

 

Zápasy

Final Four World Grand Prix - rozlosování:

Sobota 29.7.2017

1. semifinále: Jižní Korea – Německo 3:2
2. semifinále: Česká republika - Polsko 1:3

Neděle 30.7.2017

O 3.místo: Česká republika - Německo 1:3
Finále: Jižní Korea - Polsko 0:3

Konečné pořadí:

1. Polsko - postup do WGP I

2. Jižní Korea

3. Německo

4. Česká republika

 

World Grand Prix na instagramu

 


 

GENERÁLNÍ PARTNER:

PARTNEŘI: